Zavřít
Foto
galerie

Akce Kniha ti sluší

Akce již proběhla
19. 04. 2017

Autogramiáda, které se zúčastní Radka Třeštíková, Josef Formánek, Michaela Klevisová, Petr Stančík a Michal Petrov spolu s ambasadorem celé akce hercem Janem Potměšilem, proběhne ve středu 5. dubna 2017 od 17:00 hodin v prostorách u fontány.


Hned pět skvělých autorů se zúčastní besedy spojené s autogramiádou, která se koná v rámci kampaně Kniha ti sluší. Můžete se těšit na Radku Třeštíkovou, Josefa Formánka, Michaelu Klevisovou, Petra Stančíka a Michala Petrova. Role moderátora se ujme jeden z ambasadorů kampaně, herec Jan Potměšil..

Přijďte 19. dubna do OC Arkády Pankrác na setkání s oblíbenými spisovateli a soutěžte o knižní ceny!
Poznáte Radku Třeštíkovou osobně
Píše bestsellery a na svém facebookovém profilu brzy pokoří hranici 50 000 sledujících fanoušků. Do povědomí čtenářů se dostala již svými příspěvky zveřejněnými na blogu Respektu, webu psychologie.cz a v časopise ELLE. Několik měsíců v sobě nosila dramatické příběhy dvanácti žen. Jejich osudy promítla do bestsellerového románu Bábovky.

Vydáte se za šamany s Josefem Formánkem
Zakladatel magazínu Koktejl, reportér, který procestoval více než 30 zemí světa, dobrodruh, který má druhý domov na ostrově Siberut v Indonésii. Své první dílo Prsatý muž a zloděj příběhů psal 7 let a čeští čtenáři knihu nominovali mezi 100 nejoblíbenějších knih v anketě Kniha mého srdce. Svou druhou knihu, Létající jaguár, napsal za 11 hodin a 19 minut, a vyhrál tak sázku se svým nakladatelem.
Odhalíte držitelku ceny za nejlepší detektivku roku

Michaela Klevisová získala Cenu Jiřího Marka již ve svých dvaatřiceti letech za svou prvotinu román s detektivní zápletkou Kroky vraha. Stala se tak nejmladší držitelkou tohoto ocenění v České republice. Jako novinářka psala články o umění i cestovatelské reportáže. Její vášní jsou koňské dostihy, toto téma se objevuje i v knize Dům na samotě.


Proniknete do alternativních světů Petra Stančíka
Básník, prozaik, dramatik a textař, který dlouhou dobu vystupoval pod pseudonymem Odillo Stradický ze Strdic. Svým psaním boří skutečnost a pomocí velké dávky fantazie vytváří novou realitu. Za svou knihu Mlýn na mumie  obdržel prestižní cenu Magnesia Litera.

Připomenete si předrevoluční časy s Michalem Petrovem
Osobní archiv Michala Petrova je jedním z nejbohatších u nás, zkušenosti autor nasbíral v řadě redakcí. Jeho televizní cyklus Retro získal prestižní cenu Televizní akademie Elsa. Velký zájem čtenářů vyvolaly knižní publikace, kterými na pořad navázal. Obléct džíny z Tuzexu a pořídit nahrávku na kazetový magnetofon můžete s publikací Retro ČS II.

TOPlist