Zavřít

Finále světové série v Bboyingu poprvé v ČR

Akce již proběhla
28. 01. - 29. 01. 2017

Prvotřídní světová b-boyingová akce bude poprvé v České republice. Obchodní centrum Arkády Pankrác bude hostit finále světové série Undisputed, do kterého se každoročně zapojí více než 7000 tanečníků ze 120 zemí.

V sobotu 28. ledna budete mít možnost vidět desítku nejlepších tanečníků b-boyingu z celého světa, kteří se utkají o titul světového šampióna pro rok 2016. O vítězi rozhodne pěti členná porota a hrát bude tanečníkům nejlepší DJ současné breakové scény a to DJ Lean Rock (USA). V rámci finále vystoupí i legendární americký MC Jeru the Damaja. Po velkolepém finále se můžete těšit na koncerty hvězd české a slovenské hiphopové scény. Vystoupí česká legendární dvojice Indy a Wich, kterou následně vystřídá show slovenského Separa a DMS.

Afterparty bude pod taktovkou pražské funkové kapely Champion Sound a na druhém stagi se představí se DJové z celého světa – DJ Lean Rock (USA), DJ Renegade (UK), DJ Smirnoff (RUS) a DJ Scream (UA). Vstupenky na tuhle bombastickou akci zakoupíte v síti Ticketportal. V neděli 29. ledna přímo v pravé poledne se uskuteční Rep Your Crew – světové finále breakových skupin. Očekává se účast minimálně 50 skupin z celého světa. V tento den bude vstup zdarma.

TOPlist