Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Jan Živnůstka
Umístění/číslo: suterén / 15
Telefon: +420241434313
Internetové stránky: www.knihydobrovsky.cz
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Prodejna KNIHY DOBROVSKÝ Arkády Pankrác je největším jednopodlažním knihkupectvím v České republice.

Svým zákazníkům nabízíme kompletní sortiment knižních titulů včetně cizojazyčné literatury, učebnic a odborných publikací. S výběrem ze 44 000 knih vám ochotně pomůže náš vyškolený personál. Nabídka zahrnuje rovněž bohatý výběr neknižního sortimentu – od školních potřeb přes papírenské zboží až společenské hry a jiné.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Výhody nabízíme také členům programu Lyoness. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete zde.

Eshop Knihy Dobrovský - osobní odběr na prodejně zdarma
http://eshop.knihydobrovsky.cz/
Objednávky lze osobně vyzvednout na prodejně. Při osobním odběru lze zaplatit hotově, kartou či prostřednictvím platných dárkových poukázek KNIHY DOBROVSKÝ.

Kudy k nám
Naše pobočka se nachází v suterénu nákupního centra Arkády Pankrác (naproti obchodu Interspar). Přístup do centra i prodejny je bezbariérový.

  • autem - směr z centra: při jízdě po ulici 5. května sjedete za Nuselským mostem na třetím exitu (směr Pankrác) s označením Nákupní zóna
  • směr do centra: při příjezdu směrem z dálnice D1 sjedete na exitu s označením Nákupní zóna - nachází se za čerpací stanicí OMW na úrovni Bauhausu
  • parkování: nadzemní parkoviště OC Arkády Pankrác má 3 parkovací patra, 1100 parkovacích míst, první 3 jsou hodiny zdarma, každá další je zpoplatněna 40 Kč/hod.
  • autobusem - linka č. 188, 193; zastávka Pankrác (zastávka se nachází přímo u východu z nákupního centra
  • metrem - linka C; zastávka Pankrác (vstup do obchodního centra je spojen se stanicí metra)
  • tramvají - linka č. 18; zastávka Pražského povstání (ze zastávky pokračujte rovně po ulici Na Pankráci)

 

TOPlist