Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Michaela Šťastná
Umístění/číslo: 1. patro / 92
Telefon: +420241408369
Internetové stránky: www.blazek.cz
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Módní dům Blažek je významnou českou značkou pánských oděvů. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby. Dvakrát do roka uvádí na trh nové kolekce, které nabízí výhradně ve vlastní síti značkových prodejen.

V nabídce značky Blažek je zastoupeno oblečení pro každou příležitost – do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas. Kromě obleků, košil, kravat, kabátů a plášťů v nabídce naleznete také bundy, pulovry, trička, džínsy, prádlo a další doplňky, včetně ucelené řady obuvi a tašek.

Módní dům Blažek představuje novou kolekci jaro/léto 2015
Nová kolekce módního domu Blažek pro nadcházející sezonu jaro/léto 2015 vdechne do šatníku moderního muže osvěžující jarní vítr. Hlavní roli v nové sezoně hraje perfektně padnoucí oblek. Špičkový tým designerů svou pozornost tentokrát zaměřil na vyštíhlenou siluetu a pružné materiály schopné přizpůsobit se postavě. Nové trendy v pánské módě se značka opět rozhodla představit prostřednictvím známého moderátora Leoše Mareše. „Spolupráce s Leošem se nám osvědčila, a z tohoto důvodu jsme se rozhodli v ní dále pokračovat. Leoš Mareš má neobyčejný vkus a oděvy značky Blažek mu padnou jako ulité,“ říká Ladislav Blažek, zakladatel a majitel módního domu. Sezona jaro/léto 2015 bude souzněním nových nápadů, které v sobě snoubí nejnovější inovace a tradiční řemeslo. V kolekci se objeví barvy světlých tónů a nepřehlédnutelné vzory v kombinaci s luxusním materiálem. Muže, kteří touží svým oděvem vyjádřit svůj osobitý styl, nadchnou jednotlivé kousky s motivy, jež získaly inspiraci ve fauně a flóře.

BLAŽEK S/S 2015 FASHION FILM - LEOŠ MAREŠ - https://www.youtube.com/watch?v=xoYtrLt6MPI

TOPlist