Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Michaela Šťastná
Umístění/číslo: 1. patro / 92
Telefon: +420241408369
Internetové stránky: www.blazek.cz
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Módní dům Blažek je významnou českou značkou pánských oděvů. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby. Dvakrát do roka uvádí na trh nové kolekce, které nabízí výhradně ve vlastní síti značkových prodejen.

V nabídce značky Blažek je zastoupeno oblečení pro každou příležitost – do zaměstnání, do společnosti i pro volný čas. Kromě obleků, košil, kravat, kabátů a plášťů v nabídce naleznete také bundy, pulovry, trička, džínsy, prádlo a další doplňky, včetně ucelené řady obuvi a tašek.

Nová kolekce podzim/zima 2014
Nová kolekce módního domu Blažek pro nadcházející sezonu podzim/zima 2014 přináší do pánských šatníků velké oživení. Designerský tým módního domu se tentokrát zaměřil především na informální vzhled a navrhl neobyčejně osobitou a inovativní kolekci, kterou si rozhodně nikdo nesplete s oblečením jiných módních značek. Tento nový trend v pánské módě se značka rozhodla představit českým mužům prostřednictvím známého moderátora Leoše Mareše. Leoš je velmi inspirativní a úspěšný muž. Vytvořil si svůj styl, miluje módu a má odvahu dobře se oblékat. Skvěle vypadá ve smokingu i v měkkém vlněném blejzru a džínách. A právě taková je naše nová kolekce. Snažili jsme se zprostředkovat našim zákazníkům pocity, jaké mohou očekávat, když se do nové kolekce oblečou. Proto jsme s Leošem kromě focení kampaně natočili krátké video, které ukazuje jeho pracovní den a všechny jeho emoce s tím spojené, říká Ladislav Blažek, zakladatel a majitel módního domu.

BLAŽEK A/W 2014 FASHION FILM - LEOŠ MAREŠ - https://www.youtube.com/watch?v=IErJFVzvKdQ

TOPlist