Zavřít
Foto
galerie
Otevírací doba:

Po - Ne 9:00 - 21:00

Odpovědný vedoucí: Markéta Jelínková
Umístění/číslo: 1. patro / 112
Telefon: +420 727 984 746
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

BUSHMAN svým nezaměnitelným stylem a originalitou nepodléhá módním trendům, ale klade důraz na trvanlivost a nadčasovost. V kolekcích pro muže i ženy najdete originální trička, mikiny a svetry, košile, praktické a odolné kapsáče, klasické kalhoty a jeansy, bundy a vesty s funkčními detaily a v neposlední řadě řadu doplňků.

Filozofie:
BUSHMAN outdoorové oblečení a vybavení je navrhováno pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Bushman Expedition Outfitters
Všechny produkty, které vyrábíme, musí být spolehlivé a praktické a hlavně vás musí na vašich cestách spolehlivě ochránit. Používáme k tomu téměř výhradně přírodní materiály, bavlnu, vlnu, len, bambus, kůži, ap. Moderním zpracováním a následnou úpravou jsme schopni u jednotlivých výrobků docílit nepřekonatelných užitných vlastností.

Respect for Nature
Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujme životní prostředí. Nechceme, aby po nás zůstávaly hory těžko zpracovatelného odpadu. Oblečení a vybavení zhotovené z přírodních materiálů se dají na konci své cesty snadno zlikvidovat nebo recyklovat.

Kolekce BUSHMAN CITY i do džungle velkoměsta
BUSHMAN ukazuje svou sexy tvář a využitelnost oblečení pro běžné každodenní nošení nejen do přírody, ale i do města. Chcete vypadat stylově a milujete pohyb? Kolekce BUSHMAN CITY je tu právě pro Vás. Navíc BUSHMAN dbá především na jedinečnost materiálů a samozřejmě stále drží svoji kvalitu. Pohodlné měkké přírodní materiály, jako například 100% bavlna a len, jsou ideální do každého počasí. Oblečení je zároveň i funkční, vyznačuje se pevností materiálů, které se ale dobře nosí a nechybí mu ani stylové prvky v podobě loga značky i dalších zajímavých detailů.

TOPlist