Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Radka Švandrlíková
Umístění/číslo: přízemí / 53
Telefon: +420602200167
Internetové stránky: www.calvinkleinjeans.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Calvin Klein americký módní návrhář, známý jako minimalista se smyslem pro detail založil roku 1968 společnost Calvin Klein, která se specializovala na džínové oděvy. V roce 1982 představil kolekci spodního prádla, které je nejprodávanějším na světě.

Calvin Klein Jeans je světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokující a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti.
Kolekce jaro/léto 2014 s názvem "Solar, Lunar and Air" má minimalistický styl a je inspirována sílou a intenzitou přírodních živlů.

V této sezóně se zaměřuje především na klasickou džínovinu. Dámská i pánská kolekce to jsou hlavně džínové bundy, kalhoty a košile, nebo také denim kraťasy. Tlumené tóny bílé, šedé a tmavě „indigo“ modré tvoří základní paletu barev. Celá kolekce je ve stylu unisex. V dámské kolekci najdeme džíny ve střihu „boyfriend“. Košile mají skoro pánský střih. Pro muže to jsou hlavně úzké seprané džíny a kultovní kožené bundy v bílé a černé barvě.

Více informací o nových kolekcích se dozvíte na www.calvinkleinjeans.com.

 

TOPlist