Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Simona Třísková
Umístění/číslo: přízemí / 53
Telefon: +420602200167
Internetové stránky: www.calvinkleinjeans.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Calvin Klein americký módní návrhář, známý jako minimalista se smyslem pro detail založil roku 1968 společnost Calvin Klein, která se specializovala na džínové oděvy. V roce 1982 představil kolekci spodního prádla, které je nejprodávanějším na světě.

Calvin Klein Jeans je světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokující a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti.
Nová kolekce podzim/zima 2014 – transformuje džínové oblečení pro lehce rebelské mladé individualisty. Kultovní americký streetwear v nových luxusních a nečekaných kombinacích střihů a materiálů vytvářející pocit svobody a života na hraně.

Dámská kolekce z nových materiálů jako jsou plstěné, „vařené“ a lakované textilie vypadají na první pohled omšele a obnošeně. Trička a svetry mají střih „boyfriend“, jsou pohodlná a lehce průhledná s hedvábnými průsvitnými detaily a znovu se nosí navrstvená. Denim zůstává přírodní s minimem seprání, zpracovaný metodou glazování, která vytváří vysoký lesk v barvách arktické modro šedé. Všechny modely mají neviditelný šev. Celá kolekce je znovu čistá a minimalistická, z barev převládají hlavně přírodní odstíny šedi, pudrově krémová v kombinacích s tmavě modrou a černošedou.

Pánská kolekce se nese ve vojenském duchu, v tmavých přírodních barvách a materiálech. Bundy mají velké límce, lze je nosit oboustranně a jsou ve vojenském stylu, džínové košile mají minimum viditelných švů a jsou hodně na tělo. Centrem kolekce jsou džíny, mají jednoduchý střih a přírodní zpracování s efektem vysokého lesku.

Více informací o nových kolekcích se dozvíte na www.calvinkleinjeans.com.

 

TOPlist