Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Denisa Andreanská
Umístění/číslo: přízemí / 53
Telefon: +420602200167
Internetové stránky: www.calvinkleinjeans.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Calvin Klein americký módní návrhář, známý jako minimalista se smyslem pro detail založil roku 1968 společnost Calvin Klein, která se specializovala na džínové oděvy. V roce 1982 představil kolekci spodního prádla, které je nejprodávanějším na světě.

Calvin Klein Jeans je světová lifestylová značka, která je příkladem moderního a sofistikovaného stylu. Oblečení, obuv a doplňky té nejvyšší kvality. Reklamní kampaně jsou vždy provokující a vyjadřující spirit americké lehkosti a smyslnosti.

NEW YORK 7. ledna 2015 - Calvin Klein, Inc., dnes oznámila, že superstar Justin Bieber se představí po boku holandské supermodelky Lary Stone v kampani jaro/léto 2015 pro značku Calvin Klein Jeans a Calvin Klein Underwear. Justin Bieber se tak se připojuje k dlouhému seznamu hudebníků, modelů, celebrit a módních ikon, které byly v celosvětových reklamních kampaních značky Calvin Klein již v minulosti. "Calvin Klein je kultovní značka a jsem nadšen a poctěn, že jsem se stal součástí značky Calvin Klein v této kampani. Byl jsem dlouholetý fanoušek značky, nosím jeans a spodní prádlo od Calvin Klein, takže to je tak trochu splněný sen" řekl Bieber. "Toto je pro mě super začátek Nového roku osobně i profesionálně a být součástí této kampaně bylo jedinečnou příležitostí a zkušeností."

Více informací o nových kolekcích se dozvíte na www.calvinkleinjeans.com.

 

 

 

 

TOPlist