Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Lucie Ruszová
Umístění/číslo: 1. patro / 109
Telefon: +420775854427
Internetové stránky: cropp.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

CROPP je značka oblečení pro mladé individualisty, kteří hledají nové zážitky a vyjadřují svůj postoj a nezávislost prostřednictvím svého oblečení. Kolekce mají příznačný mladý a trendy design, inspirovaný street artem, městskými sporty a hudbou. CROPP je městská značka, dokonale vhodná na ulici, do klubu a všechna místa, kam chodí mladí lidé předvést svůj originální styl.

 

CROPP GLOSSY

Nejnovější CROPP kolekce pro dívky v první řadě nabízí vysoce lesklý vzhled dosažený pomocí lesklých cvoků,brokátu nebo tkaniny, která je protkána lesklými vlákny. Designéřise rozhodli pro spojení rockového stylu se sportovním a tak využili mixu lesklých prvků s černou a různými odstíny šedé. Tato kolekce vyniká především pohodlnými střihy.

Kolekci vévodí cvoky v různých tvarech a barvách. Zdobí se s nimi kapsy tepláků a ramena jednoduchých mikin, čímž dodávají těmto kouskům dravý a doslova drsný vzhled. Naleznete je také na taškách či opáscích.

Lesklé prvky lze nalézt také na jednobarevných tričkách, tílkách a topech s potisky. K charakteristickým detailům celé kolekce bez pochyb patří lebky, které jsou neustále populární v předešlých sezónách. Jsou jimi potištěné šátky nebo tvary lebek můžeme nalézt na cvokách, které jsou připevněny na rockových kabelkách.

Doplňky jsou silnou součástí celé kolekce. Kromě velkých a rozměrných tašek a kabelek, zde můžeme nalézt také malá ruční psaníčka. Najdete zde i typickou rockovou bižuterii jako: řetězy,okované pásky a punk náramky. Dalším zajímavým prvkem celé "Glossy" kolekce jsou dívčí obojky zjemněné perličkami.

TOPlist