Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Naďa Píšová
Umístění/číslo: přízemí / 52
Telefon: +420734752229
Internetové stránky: www.gant.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Značka GANT je protkána bohatou tradicí výroby neformálního oblečení vysoké kvality. Spojuje americkou ležérnost s evropskou elegancí. Její hodnoty jsou nerozlučně spjaty s autentickým dědictvím amerického východního pobřeží, pocházejícím z roku 1949, kdy byla společnost založena. Od té doby se dále vyvíjela, načerpala inspiraci z Evropy nejen v oblasti látek a návrhů, ale i v oblasti životního stylu. Dnes je vskutku globální lifestylovou značkou. Kolekce značky GANT nabízí široký sortiment pánské, dámské i dětské módy nejen pro volný čas. V licenci značky GANT se také navrhují a prodávají hodinky, obuv, brýle, parfémy a v neposlední řadě luxusní bytové doplňky GANT Home. V České republice působí módní značka GANT již od roku 1999.

GANT jaro/léto 2014
V sezóně jaro/léto 2014 zve značka GANT na dokonalý svatební víkend obklopený přáteli, rodinou a širokým příbuzenstvem. Je to dobře oblečená a barevná scenérie skládající se z dlouhých a elegantních šatů určených pro den D a šik stylů na den poté. Tradice amerického ležérního oblečení se snoubí s evropským stylem a dáma v této sezóně kombinuje dobře padnoucí saka, univerzitní potisky a „malé modré“ šaty se spoustou doplňků. Pánská kolekce značky GANT je oděná do lehkých letních tkanin a hraje si s barevnými kontrasty. Kolekce spojuje americké ležérní oblečení s evropským dobře padnoucím střihem a ty společně vytvářejí svěží, aktualizovaný styl, který podtrhuje ducha této oslavy lásky.

Více o nových kolekcích se dozvíte na www.gantclub.com, www.gant.com nebo na našich facebookových stránkách www.facebook.com/GANT.CzSk

 

TOPlist