Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Marie Báštecká
Umístění/číslo: 1. patro / 93
Telefon: +420244404612
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

MCS
Značka MCS byla založena v polovině 80. let minulého století, inspirovaná hodnotami muže a přírody, autenticity a jedinečnosti. V 90. letech pak byla rozšířena o atraktivní linie obuvi, doplňků a dámské módy. Oblečení MCS je vyráběno a distribuováno italskou společností Valentino Fashion Group. Dnešní pánská linie zahrnuje jednu z nejširších kolekcí v pánské módě, od početných a různorodých kožených výrobků, svetrů a mikin, až po stylové košile, jeansy, kalhoty na volný čas a prádlo.

PME LEGEND
Svět PME LEGEND je připomínkou a holdem světu pilotů nákladních letadel na americkém středozápadě.
Jejich stroje se staly se legendou oblohy, spojovala se v nich spolehlivost, design a vytrvalost. Jejich piloti potřebovali oblečení splňující nejnáročnější požadavky na design a spolehlivost:
„manufactured to last, tailored for comfort“
Symboly letectví se dodnes prolínají celou kolekcí a umožňují řadě zákazníků identifikovat se se značkou a spojit s ní svůj životní styl.

Nově v prodeji značka Desigual!
Extravagantní španělská značka, na trhu od roku 1984, symbol pozitivní energie, tolerance, inovací, zábavy, optimismu. Velká změna na trhu značek a módy. Konečně „něco jiného“.

Desigual – IT’S NOT THE SAME!

Iceman
Iceman je značkou výhradně pro muže, nabízí oblečení pro volný čas pro všechny mladé muže sledující módní trendy.
Iceman je mezinárodní značka založená v Dánsku, dnes se prodává po celé Evropě.

TimeZone
Timezone přináší výrobky, které spojují přirozený životní styl s progresivním designem a vysokou autenticitou. Nejsilnější stránkou Timezone jsou kalhoty, a to jak džíny, tak plátěné kalhoty - ve výborné kvalitě a za rozumnou cenu. Kromě kalhot nabízí i všechny ostatní druhy oblečení, a také linii obuvi a doplňků.

Salsa
Portugalská značka Slasa je synonymem pro vysoce kvalitní džíny, skvělé a unikátní střihy, pohodlí, jedinečnost pro všechny, kdo mají rádi moderní a sexy styl oblékání. Každou sezónu uvádí Salsa nové a překvapující střihy - push-up džíny Wonder, push-in džíny Secret, džíny Sculpture, Unisex, Hope.
 

TOPlist