Zavřít
Otevírací doba:

Po-Ne 9.00-21.00

Odpovědný vedoucí: Lucie Völflová
Umístění/číslo: suterén / 4
Telefon: +420273130333
Internetové stránky: www.tally-weijl.com
Zobrazit na mapě

Popis obchodu

Švýcarská značka TALLY WEiJL je dámská móda určená pro mladé dívky a ženy, které se chtějí cítit sexy. V našich kolekcích najdete široké spektrum oblečení od večerní módy až po oblečení do práce a do školy. S výběrem oblečení Vám pomůže ochotný a příjemný personál. Vždy se u nás můžete těšit na spoustu slev a zajímavých akcí.

Kampaně Zima 2014

CRYSTALIZED
Jiskřivá vánoční kolekce inspirovaná křehkými sněhovými vločkami a zářivostí brzkých zimních rán. Zapojili jsme ženskou škálu barev jako světle růžovou, smetanovou a stříbrnou a spojili je se zimními květy na černém podkladu. Kontrastní černá krajka udává okraje na růžových šatech a černé provokativní síťované detaily jsou skvělým protikladem k jiskřivé a stříbřité kolekci. Zdobení pomocí předimenzovaných křišťálových kamenů je klíčovým detailem v tomto trendu.

X-MAS IN THE GHETTO
Kolekce Xmas In The Ghetto přichází v klasických vánočních barvách a to červené, černé a zlaté. Nápadem je spárovat opravdu klasické kousky, jako roztomilou skater skirt se sportovními topy nebo proč nenosit elegantně slavnostní šaty s basketbalovou čepicí. Tyto inspirace jsou převzaty přímo z přehlídkových mol. Klíčovým vzhledem tohoto tématu jsou slavnostní šaty, a to v mnoha různých provedení.

 

TOPlist