Zavřít
SMS
parking

Parkování

Návštěvníci centra mají možnost využít našeho nadzemního parkoviště, do kterého je možno pohodlně zajet z ulice Hvězdova.Tři parkovací patra nabízí návštěvníkům centra 1100 parkovacích míst, která jsou jim k dispozici každý den v týdnu, tzn. Pondělí – Neděle, od 7:00 – 22:30 hodin. Mimo tuto dobu je vjezd i výjezd na parkoviště centra uzavřen mřížovou roletou.

Ceny parkovného:
Tři hodiny parkování denně jsou zdarma, každá další započatá hodina je zpoplatněna sazbou 40,-/hod.
Parkovné je možno zaplatit u parkomatů, které jsou rozmístěné v parkovišti a u vstupu z parkoviště do pasáže centra.
Zároveň je možné parkovné zaplatit přímo u prosklené kanceláře Správy parkoviště, která se nachází u vjezdových závor.
Po zaplacení mají zákazníci na výjezd 15 minut.
V případě jakýchkoli dotazů týkajících se parkování či orientace na parkovacích podlažích je návštěvníkům k dispozici personál Správy parkoviště, který ochotně pomůže či poradí. Provozní doba kanceláře Správy parkoviště je každý den 10:00 – 21:30 hodin.

Dlouhodobé parkování:
Správa obchodního a společenského centra Arkády Pankrác nabízí dlouhodobé parkování v centru za měsíční sazbu ve výši 3.630 Kč včetně DPH. Karty dlouhodobého parkování vystavuje na počkání Správa parkoviště oproti platbě v hotovosti nebo po písemné objednávce i na fakturu. Kartička pro dlouhodobé parkování je na celý jednotlivý kalendářní měsíc, nikoliv na klouzavý 30 denní cyklus. Kartička umožňuje neomezený počet vjezdů a výjezdů v průběhu zakoupeného období (kalendářního měsíce) v otevírací době parkoviště (od 7:00 do 22:30).

Při parkování lze využít i možnosti dobíjení elektromobilů. Veškeré informace k provozu dobíjecí stanice jsou uvedeny na stránkách www.elektromobilita.cz.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně parkování se prosím obraťte na správu parkoviště tel. 225 111 111.

Návštěvníci mohou pro platbu parkovného použít také SMS. 

TOPlist