Chutě podzimu v šálku oblíbené kávy

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Chutě podzimu v šálku oblíbené kávy

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Chutě podzimu v šálku oblíbené kávy

COSTA Coffee
10.9. - 11.11. 2020

KÁVOVÁ CHUŤ KANADY 

 Káva se nemusí sladit jen cukrem. Vyzkoušejte, jak si svou kávu můžete vychutnat i s javorovým sirupem. V Costa Coffee vám naservírují cappuccino z podzimní kampaně v kanadském stylu. Silné espresso připravené z kávové směsi Mocha Italia s mléčnou pěnou, doplněné javorovým sirupem a ozdobené pomerančovou kůrou. A podzim může přijít.

 

KOKOSOVÉ, MANDLOVÉ NEBO OVESNÉ? V COSTA COFFEE MÁTE NA VÝBĚR

V kavárnách Costa Coffee jsou na výběr hned tři rostlinné alternativy kravského mléka. Ty jsou nutností pro vegany i pro ty, co trpí intolerancí na laktózu nebo alergií na bílkoviny. Vychutnat si je ale může úplně každý. Navíc jsou všechna mléka bez přidaného cukru. Mandlové mléko se nyní těší velké popularitě. Má jemnou chuť, která ladí s kávou. Ovesné mléko je neutrální, lehce nasládlé chuti. Používá se i jako náhrada za nízkotučné kravské mléko. Naopak kokosové mléko je výrazné chuti a patří mezi nejhustější rostlinná mléka. Máte-li rádi krémové latté nebo cappuccino, sáhněte po něm. A jaké „mléko“ bude to vaše?


TRADIČNĚ – TAK, JAK TO MÁTE RÁDI

V dortu ze sezónní nabídky se snoubí vláčnost tvarohu, tradice máku a šťavnatost višní. Vychutnejte si tuto lákavou kombinaci se šálkem kávy během podzimních dní ve všech kavárnách Costa Coffee.

 

Více na www.costa-cofffee.cz

COSTA Coffee

Otevírací doba

Po - Pá
07:30 - 21:00
So + Ne
08:00 - 21:00

Center Map