Košile, polokošile, kalhoty, lněná saka

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Košile, polokošile, kalhoty, lněná saka

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Košile, polokošile, kalhoty, lněná saka

Blažek
Právě v prodeji

Volnočasové košile letos vstupují do popředí celého outfitu. Oblíbené florální motivy tu ovšem nevystupují do popředí, ba naopak tvoří spíše decentní pozadí a dávají prostor vyniknout jedinečnému materiálu a inovativnímu zpracování. Vybírat můžete ze třech základních siluet, slim, regular a comfort.

https://www.blazek.cz/trendy-volnocasove-kosile/

 

Polokošile z luxusní egyptské bavlny Vás udrží v popředí moderního stylu. Polokošile v pestrých barvách, jednobarevné nebo s melanžovým efektem, ale každá s přirozenou elasticitou. Polokošile poskytují maximální pohodlí při zachování vzhledu luxusní pleteniny.

https://www.blazek.cz/polokosile-z-egyptske-bavlny/

 

Bavlněné kalhoty inspirovaném klasickými jeansy patří k hitům neformální kolekce. Jedinečné pohodlí kalhot zajišťuje uvolněný střih, tvar nohavic i příjemný materiál v podobě bavlny a elastanu. Pohodlné bavlněné kalhoty jsou skvělým základem pro každodenní casual styl a skvěle fungují v kombinaci se separátním sakem a neformální košilí nebo trikem v jednoduchém designu.

https://www.blazek.cz/bavlnene-kalhoty/

 

Představujeme novou kolekci letních sak z přírodních materiálů nejvyšší kvality, která dodržují jednoduchou barevnost a nechají vyniknout zajímavým vzorům. Lněná saka přes svůj přírodní vzhled a skvělou prodyšnost vynikají vysokou odolností. Letní saka ze lnu a bavlny jsou ideální variantou do teplého počasí.

https://www.blazek.cz/lnena-saka/

 

 

 

Blažek