Nová nabídka v COSTA COFFEE

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Nová nabídka v COSTA COFFEE

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Nová nabídka v COSTA COFFEE

COSTA Coffee
9.1.-29.2.2020

Nová nabídka v COSTA COFFEE

Cappuccino dvakrát jinak aneb smělost je krásná

Máte rádi cappuccino? Není divu. Tři složky v naprosté harmonii a stejném poměru: mléčná pěna, teplé mléko a espresso. Tolik klasická definice. Můžete se ale osmělit a posunout hranice svého vnímání různých chuťových kombinací trochu dál. Vyzkoušejte:

Cappuccino slaný karamel

Chuť, které propadá stále víc lidí. Slaný karamel, to je neodolatelná kombinace slané, sladké a jemně kouřové chuti. Spolu s kávou vytvoří nezapomenutelný zážitek. Vychutnejte si cappuccino s příchutí slaného karamelu.

Kokosové cappuccino

Tropická příchuť kokosového sirupu si s kávou rozumí. Ochutnejte jednou a bude vám jasné, že cappuccino bez exotické společnosti kokosu prostě není ono.

 

Mandlový koláč jako včelí píchnutí

Tentokrát jsme upekli vrstvený koláč původem z Německa, kde mu říkají Bienenstich, neboli včelí píchnutí.A pokud váš imunitní systém zvládne smetanu nebo mandle, alergickou reakci jako po včelím žihadle byste po něm rozhodně dostat neměli. To spíš závislost! Dvě vrstvy nadýchaného kynutého těsta jsme totiž promazali pudinkovo-smetanovou náplní a vrchní vrstvu tvoří speciální karamelizovaná krustička ze sekaných mandlí.

 

Ruby horká čokoláda – láska na první pohled

Vyspali jste se do růžova? Pak si zajděte na neobyčejnou horkou čokoládu. Není mléčná, ani hořká, ani bílá. Je prostě růžová. 

Růžová horká čokoláda nenechá žádného romantiku v klidu. Tento lahodný nápoj je připraven z prášku Ruby Hot Chocolate a mléka ozdobeného šlehačkou. Vše je posypáno kousky sušených jahod, které podtrhnou jemnou ovocnou chuť růžové čokolády. Za její cukrkandlově růžovou barvou může speciální odrůda rubínových kakaových bobů Ruby. Čokoholici třeste se, přichází klenot mezi čokoládami.

 

Snídaně se musí prožít. Dejte si dva minicroissanty dle vašeho výběru s kávou 

Těžko si představit francouzskou snídani bez croissantu a kávy. A těžko si představit Costu bez výhodné ranní nabídky. Tato rovnice nám dohromady dává dva báječné máslové minicroissanty dle vašeho výběru v doprovodu kávy za úžasnou cenu. Protože právě tohle roční období si žádá posnídat něco vydatnějšího.

Kávu si dejte podle své chuti a dva minicroissanty vybírejte ze tří delikátních modelů:

  • Minicroissant s čokoládou posypaný čokoládovými kousíčky

  • Minicroissant s bílou čokoládou zdobený kousky bílé čokolády

  • Minicroissant s pudinkovou náplní a posypem z křupavých lískových oříšků

Věřte, že až se zakousnete do této tradiční snídaňové lahůdky a zapijete ji teplou kávou, svět se bude zdát voňavější, i kdyby se venku všichni čerti ženili. Zvýhodněn nabídka platí každé ráno do 11.00.

 

COSTA Coffee

Otevírací doba

Po - Pá
07:30 - 21:00
So + Ne
08:00 - 21:00

Center Map