Novinky v Costa Coffee

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Novinky v Costa Coffee

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Novinky v Costa Coffee

Costa Coffee
Právě v nabídce

Hebký, ale štiplavý

Už samotné slovo velvet se vyslovuje sametově jemně. A teď si představte jak asi chutná kávová novinka z Costa Coffee - Velvet Flat White s malinou a chilli. Základem je klasický Flat White, tedy espresso ze tří shotů kávy, které doplňuje mléko našlehané společně s rostlinnou smetanou. K tomu baristé přidávají malinovou a chilli příchuť. Vše posypou špetkou čerstvě namletého chilli. Výsledná chuť je sametově jemná a díky chilli i lehounce štiplavá. Spojení malin a chilli se rozhodně nebojte, krémové mléko pikantní podtón zjemní a výsledkem je opravdu extravagantní novinka, kterou musíte ochutnat. 
 

Velvet Caffè latte slaný karamel

Tento nápoj ukrývá malé tajemství. Je totiž 100% veganský. Připravuje se z rostlinné šlehačky a ovesné alternativy mléka. Základem zůstává samozřejmě espresso. Vzhledově oproti mléčné pěně z mléka nepoznáte rozdíl, chuťově je však nápoj jemnější a krémovější. Pochutnají si na něm všichni. Sametové Caffè latte nabízí baristé v Costa Coffee ve dvou variantách – bez příchuti, kdy si vychutnáte krémovitou strukturu latte anebo s příchutí slaný karamel, který dá kávě příjemný šmrnc. 

 

Muffin z kavárny

Naše muffiny nejsou žádné tuctovky, hrají barvami i chutěmi, jsou měkké, vláčné a pěkně velké, a tak zaženou i malý hlad. Vybírat můžete ze tří nových chuťových kombinací. Muffin citron & mák potěší všechny milovníky máku – ten je doplněný krémovou náplní a přírodní citronovou příchutí. Muffin slaný karamel & ořechy je plněný lahodným slaným karamelem, sypaný sekanými karamelizovanými lískovými a vlašskými ořechy a dozdobený karamelem. Dokonalou lahůdkou je Muffin maliny & bílá čokoláda, který vedle malinové náplně obsahuje sušené kousky malin na povrchu, polevu z bílé čokolády a kousky bílé čokolády. Těžké rozhodování, že? A protože tyto oblíbené chuťovky ke kávě podáváme v elegantním černém košíčku, radost udělají i zabalené s sebou jako malá pozornost třeba pro kolegyni v práci.

 

Klub akce

Staňte se členy Costa Coffee Clubu a čerpejte akční slevy a výhody v kavárnách Costa Coffee! Jak na to? Požádejte obsluhu o věrnostní kartičku a zaregistrujte si ji na našich webových stránkách. Hotovo. Od této chvíle vždy na pokladně předložte kartu a my vám přičteme 10 % z hodnoty vašeho nákupu ve formě coffee korun. Za nasbírané coffee koruny pak můžete libovolně nakupovat z naší nabídky a získat třeba kávu zdarma. Zimní nabídka pro členy klubu Během ledna a února mohou členové našeho klubu proměnit své coffee koruny za vybrané nápoje a dezerty: Flat White (ve standardním provedení) za 70 coffee korun, Iced latte medio za 70 coffee korun, Hruškový koláč (piškotové těsto s jogurtovým krémem pokryté vrstvou hrušek) za 60 coffee korun nebo klasický křupavý Croissant za 20 coffee korun. Být členem našeho klubu se zkrátka vyplatí!


Cheesecake

Cheesecake na žebříčku oblíbenosti dezertů tradičně zaujímá první místa, proto v naší nabídce zkrátka nesmí chybět. Náš nový cheesecake se slaným karamelem tvoří křupavý základ z tmavé kakaové drobenky, který pokrývá světlá a karamelová tvarohová vrstva. Pokud vám vrtá hlavou název tohoto dezertu a ptáte se, zda skutečně obsahuje sýr, odpověď je ano. Tvarohová vrstva je připravována z čerstvého měkkého sýru. Navrch dortíku patří slaná karamelová omáčka a křupavé kousky hořké čokolády. Lahodná kombinace! Až ho uvidíte ve vitríně, poznáte sami, že mu nejde odolat

 

Costa Coffee