Půjčte si je na dovolenou!

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Půjčte si je na dovolenou!

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Půjčte si je na dovolenou!

albi
15.6.-31.8.2022

Hledáte parťáka na dovolenou, který nezkazí žádnou legraci a hodí se i do špatného počasí? Sáhněte po společenské hře. Nyní máte v Albi možnost si ji půjčit, tak toho využijte! Stačí jen zajít na prodejnu, zdarma a během chvilky se registrovat do Albi klubu (pokud ještě členy nejste) a pak si z dostupné nabídky na místě vybrat jednoho vašeho favorita. Hru půjčujeme za vratnou zálohu 100 Kč, přinést zpět je třeba kompletní do 14 dnů. A rovnou si domů můžete odnést další! Letní Albi půjčovna her je pro vás otevřena od 15. června do 31. srpna 2022.

 

Z čeho můžu vybírat?

 

Rodinná Trefa – pro hráče od 8 let

Zasáhněte myšlenky svých spoluhráčů. Dokážete najít slovo, které spojí auto, cirkus i jahodu? Zvítězí ten, kdo zvládne nejlépe napovídat a propojovat zároveň. Díky rozdělení slov na lehčí a těžší je hra uzpůsobena dětem i dospělým.

 

Catan (základní hra) – pro hráče od 10 let

Oblíbená strategická hra o osídlování ostrova Katan. Získávejte potřebné suroviny, obchodujte s nimi a budujte cesty, vesnice a města.

 

Šampioni Jablečného království – pro hráče od 8 let

Strategická rodinná hra, ve které se soutěží o poháry, doručuje suroviny do hradu nebo třeba metá koláče po protivnících. 

 

Karak – pro hráče od 7 let

Dobrodružná desková hra na hrdiny, kde hráči prozkoumávají katakomby hradu Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady.

 

Tipni si! – pro hráče od 12 let

V této párty hře odhadujete rychlost, délku, výšku, hmotnost nebo třeba správný letopočet. Pokud si svým tipem nejste jistí, můžete vsadit na soupeře.

 

albi