Tipy na dárky pro paní učitelku

  1. Domů
  2. AKCE OBCHODŮ
  3. Tipy na dárky pro paní učitelku

Nabídka

Anbieterinformation

Název společnosti Arkády Pankrác
Adresa

Na Pankráci 86

14000 Praha

Tipy na dárky pro paní učitelku

Manufaktura
10.6.-28.6.2019

Poděkujte paní učitelce krásným dárkem z Manufaktury!

Uteklo to jako voda, konec školního se blíží. Nastává čas poděkování paní učitelce nebo panu učiteli za jejich celoroční práci a potěšit je milým dárečkem.

Zkuste to letos jinak než s klasickou kyticí a darujte voňavý dárek v podobě originálních balíčků s kosmetikou. Inspirujte se balíčky z nové limitované edice Rebarbora a divoká třešeň, oblíbené Sedmikrásky nebo pečující Růže. Pro pány učitele máme připraveny balíčky pánské kosmetiky s motivy letadla, které zaručeně potěší milovníky letadel i cestování.

Vámi vybrané produkty a balíčky Vám rádi doladíme k dokonalosti pomocí originálních visaček s osobním věnováním ,,Děkuji, paní učitelko“ nebo ,,Děkuji, pane učiteli“ a to zcela zdarma.

 

Thank your teacher with a beautiful gift from Manufaktura!

The school year has passed so quickly and its end is approaching. Now it is time to express thank you to your teacher for their year-round work and delight them with a nice gift.

Make it different this year and instead of a typical bouquet give a scented gift full of flowers in the form of original cosmetics to your teacher. Get inspired by packages from the new limited Rhubarb & Wild Cherry edition, popular Daisy or caring Rose. For male teachers we have packages of men´s cosmetics with the motif of airplane, which the lovers of planes and travel will surely appreciate.

We will be happy to fine-tune your chosen products and packages by means of original tie-on labels with a personal message “Thank you, teacher” free of charge.

Manufaktura

Otevírací doba

Po - Ne
09:00 - 21:00

Center Map