PRODEJNÍ ASISTENT/KA NA VÁNOČNÍ BRIGÁDU

  1. Domů
  2. Centrum
  3. KARIÉRA
  4. PRODEJNÍ ASISTENT/KA NA VÁNOČNÍ BRIGÁDU

Inzerát o volných místech

Manufaktura
full time

Pro naše pražské prodejny s kosmetikou a lázeňskými doplňky hledáme šikovné a aktivní prodejní asistent(k)y na vánoční brigádu pro intenzivní spolupráci v prosinci 2021.

Co bude Vaším úkolem?

·Poradenství a péče o zákazníky

·Doplňování zboží, udržování prodejny dle standardů společnosti

·Práce s pokladnou

Co požadujeme?

·Aktivní přístup k zákazníkovi

·Profesionální vystupování

·Zodpovědnost, spolehlivost

·Dobré komunikační schopnosti

·Z důvodu práce s finanční hotovostí věk 18+

Co nabízíme?

·Intenzivní spolupráci na vánoční brigádu v prosinci 2021

·Dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou (do 31.12.2021)

·Rozpis směn naplánovaný předem dle vašich časových možností (ranní, odpolední, celodenní směny)

·Mzdu až 150,- Kč/hod

·Vstupní zaškolení.

Místo výkonu práce: Praha

V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis na email: monika.novotnamanufakturacz, předmět zprávy: "Vánoce -  Praha".

Manufaktura