Quiksilver Praha Arkády přijme zájemce na pozici brigádník

  1. Domů
  2. Centrum
  3. KARIÉRA
  4. Quiksilver Praha Arkády přijme zájemce na pozici brigádník

Inzerát o volných místech

Quiksilver
06.10.2021 full time

Do prodejny Quiksilver Praha Arkády přijmeme zájemce na pozici brigádník.

Boardriders, Inc., je přední společností působící v oblasti akčních sportů a životního stylu, která navrhuje, vyrábí a prodává značkové oděvy, obuv a doplňky. Naše oblečení představují neformální životní styl pro lidi, kteří jsou inspirováni vášní pro outdoorové akční sporty. Značky Quiksilver, Roxy, DC Shoes, Billabong, Element, RVCA a Von Zipper mají autentické kořeny ve skateboardingu, snowboardingu a surfingu. Produkty naší společnosti se prodávají ve více než 115 zemích světa.

Nabízíme:

  • Až 50% sleva na veškeré produkty na prodejně
  • Účast na firemních akcích
  • Přátelský kolektiv
  • Školení produktů
  • Možnost kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu

    Náplň práce:
  • Podpora osobního prodeje
  • Doplňování prodejny
  • Organizace skladu
  • Udržení hezkého vzhledu prodejny

    Požadujeme:
  • Komunikativnost.
  • Smysl pro pořádek a organizaci
  • Týmová práce
  • Chuť učit se novým věcem
  • Pracovitost
  • Odpovědnost

    V případě zájmu zašlete Váš životopis na frantisek.lhotkaboardriderscom nebo nás kontaktujte na +420 721 700 457.

    Quiksilver
    OC Arkády
    Na Pankráci 86
    140 00, Praha 4

Quiksilver