SHOP MANAGER EXE JEANS

  1. Domů
  2. Centrum
  3. KARIÉRA
  4. SHOP MANAGER EXE JEANS

Inzerát o volných místech

SHOP MANAGER EXE JEANS

EXE JEANS
full time

SHOP MANAGER EXE JEANS

Denim je náš život. Jsme specialisté na džíny.

 

V našich prodejnách máme více jak 100 modelů pánských a dámských džínů Mustang, Cross, Mavi, Cup of Joe a dalších světových značek. Vše skladem, tisíce kusů džínů. Kolekci doplňuje široký sortiment ostatních denimových produktů a také bund, mikin, triček, šatů, svetrů, košil, šortek a ostatní volnočasové módy.  V nabídce jsou bundy z pravé kůže, kožené pásky a ostatní módní doplňky. Všechny produkty nakupujeme u předních světových výrobců.

Vybrat pro Vás džíny, které padnou jako ulité, nás baví. 

Jsme česká firma s českými vlastníky. Na trhu působíme od roku 2015 a provozujeme prodejny pod značkou EXE JEANS.

 

Pokud v sobě máte stejnou vášeň pro módu jako my, obchodního ducha a toužíte pomáhat našim zákazníkům při výběru toho správného outfitu nabízíme Vám možnost stát se součásti našeho přátelského týmu. Nejraději spolupracujeme s usměvavými a příjemnými lidmi, snažíme se prací bavit – máte to také tak? 
Prohlédněte si naše aktuální pracovní nabídky a v případě, že vás některá z nich zaujme, pošlete nám svůj životopis. 

SHOP MANAGER pro prodejnu EXE JEANS

Hledáme dynamickou, pozitivní osobnost se schopnosti motivovat svůj tým a tahem na branku.

 

Úspěšný kandidát by měl mít obchodního ducha, mít rád módu, být komunikativní, energický, usměvavý se smyslem pro práci v kolektivu a s pozitivním vztahem k zákazníkům. 

 

Požadujeme uživatelskou znalost práce na PC. Samostatnost a zodpovědnost jsou samozřejmosti. Zkušenosti z maloobchodu v textilní branži a s řízením kolektivu spolupracovníků jsou výhodou.


Nabízíme přátelskou atmosféru, zázemí stabilní společnosti, motivující finanční ohodnocení, pracovní oděvy zdarma, mobilní telefon i k soukromému použití a výrazné zaměstnanecké slevy na celou nabídku prodejny.

 

Žádosti včetně profesního životopisu a tel. čísla zasílejte e-mailem na retailexejeanscom.

 

EXE JEANS