Delmart bistro

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Delmart bistro
Delmart bistro

POPIS OBCHODU

První český potravinový maloobchod, který garantuje kvalitu potravin a nabízí zákazníkům to nejlepší, co jsou čeští zemědělci schopni vypěstovat a potravináři vyrobit.

Cílíme tak na každého, kdo vyznává zdravý životní styl a ví, že kvalitní potraviny jsou jeho nedílnou součástí. V DELMART věříme, že dobré jídlo tvoří kvalitní ingredience. Při výběru potravin do našich obchodů i bister pečlivě kontrolujeme každou ingredienci i jejich kombinace. Potraviny tak neobsahují zbytečné chemické látky ani nevhodná barviva. Nákup u nás je tedy mnohem jednodušší. 

 V sortimentu máme zařazeny také položky zahraničních dodavatelů v případě, že český výrobce nebude schopen danou položku realizovat či ji realizovat v odpovídající kvalitě.

Součástí supermarketu DELMART Arkády Pankrác je kromě prodejny potravin také bistro, respektive prodej čerstvě připraveného zboží – Individuální výběr ingrediencí do sekaných salátů, Saláty DELMART, Snídaně, Káva a Čaj, Burgery a Sendviče.

Prodejna Arkády Pankrác se na rozdíl od ostatních poboček pyšní vlastní pecí.  Pec umožňuje péct ráno připravené těsto, které se zaváží z pekárny v Čestlicích. Zákazník si tak může dopřát čerstvě upečené pečivo přímo na prodejně a to 4x denně. Žádné rozmrazené polotovary! V nabídce najdete i skutečné francouzské bagety, které vyrábíme z francouzské mouky rodinného mlýnu Girardeau, který se specializuje na mletí organického obilí a přípravu řemeslné mouky. Bagety tak dostávají svojí specifickou chuť. Kdo nevyzkouší, nepochopí :)

Center Map