Delmart Bistro

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Delmart Bistro
Delmart Bistro

Delmart Bistro

Kvalitu, kterou nabízíme v prodejně, můžete ochutnat i v našem bistru. Naší snahou je vyjít zákazníkům maximálně vstříc tím, že si mohou „namíchat“ své jídlo sami. Garantujeme prvotřídní kvalitu všech použitých ingrediencí. Do stálé nabídky jsme zařadili i šest druhů předpřipravených salátů pro ty, kdo chtějí naopak nechat výběr na nás. Pro milovníky hamburgerů jsme vytvořili nový výtečný hovězí Kentucky a Caesar burger a také stále populárnější burger se sýrem halloumi. Pochutnat si můžete také na prémiových sendvičích plných šťavnatého masa či sýru halloumi, které jsou podávány v ogrilovaném kvasovém chlebu.

Součástí supermarketu DELMART Arkády Pankrác je kromě prodejny potravin také bistro, respektive prodej čerstvě připraveného zboží – Individuální výběr ingrediencí do sekaných salátů, Saláty DELMART, Snídaně, Káva a Čaj, Burgery a Sendviče.

Prodejna Arkády Pankrác se na rozdíl od ostatních poboček pyšní vlastní pecí.  Pec umožňuje péct ráno připravené těsto, které se zaváží z pekárny v Čestlicích. Zákazník si tak může dopřát čerstvě upečené pečivo přímo na prodejně a to 4x denně. Žádné rozmrazené polotovary! V nabídce najdete i skutečné francouzské bagety, které vyrábíme z francouzské mouky rodinného mlýnu Girardeau, který se specializuje na mletí organického obilí a přípravu řemeslné mouky. Bagety tak dostávají svojí specifickou chuť.

Kdo nevyzkouší, nepochopí :)

Center Map