Caffe Mio

  1. Domů
  2. Gastronomie
  3. Starbucks
Starbucks

Otevírací doba

Po - Ne
07:00 - 20:00

Starbucks

V souvislosti s aktuálním nařízením vlády ČR za účelem minimalizovat riziko šíření koronaviru je restaurace až do odvolání uzavřena.

 

Opakuje se to každý týden nesčetněkrát – zákazník dostává nápoj od baristy ve Starbucks – jenže každá taková interakce je naprosto jedinečná.

Je to jen další běžná chvíle v životě – jedna paže se natahuje přes pult a podává šálek do připravených rukou.

Ale i tato chvíle představuje spojení.

Snažíme se, aby ono spojení bylo cítit ve všem, co děláme – od našeho odhodlání poskytovat tu nejkvalitnější kávu na světě až po způsob, jakým komunikujeme s našimi zákazníky a komunitami v rámci odpovědného podnikání. Již od počátků naší společnosti, která před čtyřiceti lety sestávala z jediné kavárny, se ze všech sil snažíme, aby každé místo, které navštívíme, každé místo, s nímž přijdeme do styku, bylo díky nám o něco lepší než předtím.

 

Už jste někdy slyšeli o Starbucks zážitku?

Chcete se dozvědět více o tom, jak se káva pěstuje, praží a jakým způsobem ji pro vás připravujeme? Přijďte k nám do Starbucks a zpříjemněte si svůj den šálkem lahodné kávy v kombinaci s čerstvým muffinem. Naši baristé vám rádi pomohou vytvořit nápoj dle vašich chutí. Nabízíme nejen široký sortiment kávy z celého světa, ale i bohatý výběr sladkého pečiva, zákusků a sendvičů. U nás si vybere úplně každý.

Těšíme se na vás.

Center Map

Dojmy

Načíst další