DÁRKOVÉ POUKÁZKY

  1. Domů
  2. Novinky a Události
  3. DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Akce

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

Arkády Pankrác
1.3.2020

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

 

Vážení zákazníci, z důvodu vládních opatření je nyní prodej dárkových poukázek přerušen. 

Děkujeme za pochopení.

Vzhledem k platným nařízením naší vlády o omezení prodeje v době nouzového stavu, budou mít Dárkové poukázky OC Arkády, které měly expirační dobu říjen / listopad 2020, prodlouženou lhůtu k uplatnění v našem centru.

Všechny poukázky, které bylo nutno uplatnit po dobu nouzového stavu od 22.10.2020 do odvolání, lze v našem centru dále použít do 31.12.2020.

O prodloužení lhůty uplatnění je nutné Dárkové poukázky ofotit (naskenovat) a zažádat o výměnu na emailu: info@arkady-pankrac.cz 

 

Chcete udělat radost svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům? Obchodní centrum Arkády Pankrác vám nabízí dárkové poukázky, které udělají radost hned dvakrát. Poprvé, když ji obdarovaný získá a podruhé, když si v našem obchodním centru splní svůj malý sen.

"Dárkové poukázky" nabízíme v nominálních hodnotách 200 Kč500 Kč 1000 Kč. Ke každé poukázce navíc obdržíte malý dárek v podobě stylové obálky. Zakoupit je můžete každý den na infostánku v přízemí Obchodního centra Arkády Pankrác (platba možná pouze v hotovosti), nákup poukázek v ceně 5000 Kč a výše lze uhradit platební kartou:

09,00 - 12,00 hod
13,00 - 17,30 hod
18,30 - 21,00 hod

Poukázky jsou platné v nákupním centru Arkády Pankrác po dobu jednoho roku ode dne vystavení a jsou nesměnitelné za hotovost. Dárková poukázka starší 1 roku pozbývá platnosti bez náhrady škody.

Poukázku lze použít výhradně v obchodech, které mají na výloze tuto samolepku.

 

Objednávky poukázek na info@arkady-pankrac.cz

 

Více info zde.

 

Příjezd

Trasa