Historicky první společné mistrovství České republiky amatérů a profesionálů

  1. Domů
  2. Novinky a Události
  3. Historicky první společné mistrovství České republiky amatérů a profesionálů

Akce

Historicky první společné mistrovství České republiky amatérů a profesionálů

Arkády Pankrác
31.10.-2.11.2019

Historicky první společné mistrovství České republiky amatérů a profesionálů

 

kdy: 31.10.-2.11.2019 vyřazovací boje

co: historicky první společné mistrovství České republiky amatérů a profesionálů.

kde: ring vybudovaný  v suterénu centra

 

Koncem října zamíří do Prahy nejlepší boxeři a boxerky, aby se utkali o pásy šampionů České boxerské asociace (ČBA) na historicky prvním společném mistrovství České republiky amatérů a profesionálů. Mimo osmi elitních mužských váhových kategorií se utkají o mistrovský pás i nejlepší české ženy. Ženský box je v ČR na vysoké úrovni, což dokazují úspěchy našich boxerek ze srpnového mistrovství Evropy. Zpestřením budou určitě i dva zápasy o titul mistra ČR v paraboxu. Boxeři na vozíčku se  představí úplně poprvé.

Na finálový galavečer se musí probojovat ve vyřazovacích bojích. Ty začínají od 31. října do 2. listopadu v obchodním centru Arkády Pankrác. Chceme box ukázat široké veřejnosti, proto na tři dny budou mít fanoušci boxu šanci sledovat cestu k vrcholu budoucích českých šampiónů.

Největší boxerská událost posledních let vyvrcholí v neděli 3. listopadu 2019 ve velkém sále paláce Lucerna finálovým galavečerem. Do svatostánku českého boxu se tak finále mistrovství České republiky vrací po dlouhých čtyřiceti letech a v hlavním sále paláce Lucerna se představí ale jen dva nejlepší v každé váze.

Více info zde.

EVENT BOX

Příjezd

Trasa