I MALÁ POMOC MŮŽE SPLNIT VELKÉ PŘÁNÍ

  1. Domů
  2. Novinky a Události
  3. I MALÁ POMOC MŮŽE SPLNIT VELKÉ PŘÁNÍ

Akce

I MALÁ POMOC MŮŽE SPLNIT VELKÉ PŘÁNÍ

Arkády Pankrác
15.11.-15.12.2021

Obchodní centrum Arkády Pankrác v předvánočním čase rozdává svým zákazníkům dárky za více než 500.000 Kč a také se rozhodlo podpořit i osamělé seniory. Od 15. listopadu až do 15. prosince probíhá akce Každý los pomáhá, každý los vyhrává.

 

Návštěvníci centra si mohou zakoupit za 20 Kč stírací los a vyhrát dárkové poukázky do centra  v hodnotě 200 až 5.000 Kč a nebo atraktivní dárek od některého z obchodů či slevu na svůj nákup až 50%. Zároveň koupí losu návštěvníci Arkád přispějí ke splnění přání osamělým či nemocným seniorům. 

 

Každý den si mohou návštěvníci centra u personálu akce zakoupit libovolný počet losů, přičemž každý z těchto losů skrývá jednu z výher, kterou můžete uplatnit při svém nákupu. Výtěžek z prodeje těchto losů poputuje na konto nadace Moje Velké přání, jejímž posláním je plnit přání dlouhodobě osamělým či nemocným seniorům. Velice si vážíme toho, že si OC Arkády vybraly náš projekt. Společně se staneme součástí světa, ve kterém se přání plní a sliby platí. Díky této podpoře můžeme obdarovat nezapomenutelnými zážitky další osamělé či nemocné seniory. I malé přání může přinést velkou radost”, říká ředitelka nadace Marcela Nevšímalová. 

 

“Se svým týmem jsme vymysleli akci, která svým charakterem velmi dobře pasuje do předvánočního období, zároveň je hravá a navíc pomáhá dobré věci. Spojení s nadací Moje Velké přání nám od samého počátku přišlo velmi smysluplné. Velmi si vážím práce a osobního nasazení všech členů nadace. Pevně věřím, že se setká s kladným ohlasem u našich zákazníků a že se nám podaří získat co největší finanční podporu a udělat osamělé či nemocné seniory alespoň na chvíli šťastnými ”, přeje si ředitelka centra Denisa Gálová.