Prodej na infostánku centa

  1. Domů
  2. Novinky a Události
  3. Prodej na infostánku centa

Akce

Prodej na infostánku centa

Arkády Pankrác
Dárkové poukázky

DÁRKOVÉ POUKÁZKY

 

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci covidové pandemie jsme se rozhodli vyjít vám maximálně vstříc a prodloužit platnost dárkových poukázek.

Všechny dárkové poukázky, které byly vydané po 01.10.2018, tedy i veškeré dárkové poukázky vydané v průběhu celého roku 2019 a 2020 jsou automaticky prodlouženy do 31.12.2021.

Automaticky znamená, že zákazník nepotřebuje žádné potvrzení o prodloužení dárkové poukázky a může jí pohodlně uplatnit ve všech obchodech centra, které dárkové poukázky přijímají.

Na výslovné požádání může být dárková poukázka na informačním pultu centra opatřena razítkem s prodloužením splatnosti. Toto razítko ale není pro prodloužení platnosti nutné.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcete udělat radost svým blízkým, přátelům, kolegům či obchodním partnerům? Obchodní centrum Arkády Pankrác vám nabízí dárkové poukázky, které udělají radost hned dvakrát. Poprvé, když ji obdarovaný získá a podruhé, když si v našem obchodním centru splní svůj malý sen.

"Dárkové poukázky" nabízíme v nominálních hodnotách 200 Kč500 Kč 1000 Kč. Ke každé poukázce navíc obdržíte malý dárek v podobě stylové obálky. Zakoupit je můžete každý den na infostánku v přízemí Obchodního centra Arkády Pankrác (platba možná pouze v hotovosti), nákup poukázek v ceně 5000 Kč a výše lze uhradit platební kartou:

09,00 - 12,00 hod
13,00 - 17,30 hod
18,30 - 21,00 hod

Poukázky jsou platné v nákupním centru Arkády Pankrác po dobu jednoho roku ode dne vystavení a jsou nesměnitelné za hotovost. Dárková poukázka starší 1 roku pozbývá platnosti bez náhrady škody.

Poukázku lze použít výhradně v obchodech, které mají na výloze tuto samolepku.

 

Objednávky poukázek na infoarkady-pankraccz

 

Více info zde.