Rozjeď to s Arkádami

  1. Domů
  2. Novinky a Události
  3. Rozjeď to s Arkádami

Akce

Rozjeď to s Arkádami

Arkády Pankrác
1.- 27.10. 2019

Rozjeď to s Arkádami

 

V říjnu můžete v OC Arkády Pankrác vyhrát automobil Peugeot

 Obchodní centrum Arkády Pankrác každý rok připravuje pro svoje návštěvníky soutěže, ve kterých je odměňuje za jejich přízeň. A letos již tradičně nabídnou Arkády jednomu z návštěvníků možnost odjet z obchodního centra v novém automobilu. Hlavní cenou v soutěži, která startuje 1. října a končí 27. října, je totiž vůz Peugeot 2008 v hodnotě  450 000  korun!

Celkem se bude v Arkádách na podzim soutěžit o tři hodnotné ceny. Kromě vytouženého automobilu mohou soutěžící pomýšlet také na skútr Peugeot Django a MacBook Air od společnosti Apple. A jak jednu z těchto tří cen získat?

Arkády Pankrác jsou moderním obchodním centrem, které jde ve všem s dobou. O tom ostatně svědčí také letošní restrukturalizace velké části centra, které se od začátku roku výrazně proměňuje. Také říjnová soutěž bude ve znamení moderních trendů. Zájemci o účast v soutěži si prostřednictvím QR kódů umístěných v obchodním centru stáhnout do svého chytrého telefonu speciální soutěžní aplikaci, ve které naleznou veškeré potřebné instrukce. A to včetně soutěžní otázky, na kterou budou muset odpovědět, aby byli do soutěže zařazeni.

Vyhlášení výsledků této podzimní soutěže o automobil a skútr značky Peugeot a MacBook od Applu proběhne 27. října a výsledky budou zveřejněny ještě týž den na webových stránkách centra www.arkady-pankrac.cz   

 

KOMPLETNÍ PRAVIDLA NALEZNETE ZDE

Příjezd

Trasa