Dětský koutek

  1. Domů
  2. Obchody
  3. Dětský koutek
Dětský koutek

Otevírací doba

Po - Ne
09:00 - 21:00

POPIS OBCHODU

Klimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla. Atmosféra koutku je laděna ve stylu starobylého Aztéckého města obklopeného džunglí s divokými zvířaty. Samotný vchod do dětského koutku pečlivě střeží had v nadživotní velikosti. Dětský koutek je kocipován tak, aby si jeho atmosféru mohly dokonale užít jak děti od tří let, tak jejich mladší kamarádi (ti však pouze s dospělým doprovodem starším 18-ti let). Ve vybavení dětského koutku nechybí skluzavka do balónků, minikino s plazmovým televizorem a prostorovým ozvučením, ani výtvarná zóna pro šikovné ruce našich malých návštěvníků.

Mezi nejoblíbenější hračky patří v poslední době i dřevěná vláčkodráha, určená pro všechny věkové kategorie. Starší děti budou určitě nadšené ze vzdušného hokeje a interaktivní zóny s hracími konzolemi Sony Playstation a Nintendo Wii.

Pro pohodový a bezpečný pobyt našich nejmenší návštěvníků do 3 let věku a jejich doprovod je v dětském koutku vytvořen oddělený prostor.

Pro dospělý doprovod je k dispozici i malé sezení, kde si může dopřát lehké občerstvení v podobě kávy a vybraných nealkoholických nápojů.

Celková kapacita koutku: 44 dětí

Dětský koutek je určen pro děti od 3 let, u dětí mladší 3 let je nutný doprovod osobou starší 18-ti let.

Prostředí: Aztécká džungle

Ceník služeb:

do 60 min 68 Kč
do 90 min 98 Kč
do 120 min 128 Kč
do 150 min 158 Kč
do 180 min 188 Kč
do 240 min 288 Kč

každá další započatá hodina + 100 Kč, doprovodná osoba 30 Kč

Center Map

Dětský koutek - Timeout

Načíst další