Zavřít
Foto
galerie

DownMall Tour 2017

Akce již proběhla
11. 02. 2017

Závod DownMall začal prvním ročníkem jako lokální projekt v libereckém obchodním centru Delta a přerostl přes 8 ročníků až do letošního 9. mezinárodního celoevropského závodu s velkým finále v obchodním centru Arkády Pankrác v Praze, kde se Downmall bude v roce 2017 konat již po šesté!

Aktuální ročník Downmall tour se zastaví v největším evropském obchodním centru MyZeil / Frankfurt přesune se pak do centra Arkád / Budapešť a celá tour se dočká svého velkolepého zakončení v obchodním centru Arkády Pankrác. Na všech závodech budou moci diváci vidět světovou a evropskou špičku jak v disciplíně měřeného závodu jako Tomáš Slavík, Michal Prokop nebo Johannes Fiscbach až po Freestyle MTB a BMX contest kde budou soupeřit jména jako Tomáš Zejda, Yannick Romswincke, Vilibald Vítek a mnoho dalších skvělých jezdců.

Návštěvníci se mohou po celý týden před závodem zastavit také v našem Downmall tour showroomu, který najdou ve spodním patře OC Arkády Pankrác, kde se mohou dozvědět více o histori závodu, zahrát si hru v naší play zone nebo se vybavit oblečením z DownMall Tour merchandise kolekce odzkoušenou samotnými jezdci.

Přijďte pocítit jedinečnou atmosféru závodu DownMall už 11.2. od 13:00 do obchodního centra Arkády Pankrác a užít si odpoledne s těmi nejlepšími jezdci a vidět triky při kterých se Vám zatají dech. Na návštěvníky čeká také bohatý doprovodný program jako live vystoupení a od 21:00 naše tradiční afterparty.

Video z loňského roku. 
 

Více se dozvíte na našem Facebook eventu.

TOPlist