Zavřít

Shopping Fever

Akce již proběhla
07. 04. - 09. 04. 2017

Od pátku 7. až do neděle 9. dubna 2017 proběhne už 8. ročník báječných nákupů se stovkami slev - Shopping Fever. K tradiční nákupní akci, pořádané vydavatelstvím Burda, se také letos připojí obchodní a společenské centrum Arkády Pankrác v Praze.

V tomto roce to bude navíc poprvé, kdy v Arkádách Pankrác bude umístěn tzv. Meeting Point celé akce. V obchodním centru na Praze 4 tak bude během třídenní akce probíhat bohatý doprovodný program. Každý návštěvník, který se prokáže alespoň jednou účtenkou z obchodů OC Arkády Pankrác v hodnotě nad 100 korun, se může zúčastnit slosování o zajímavé ceny. Pravidla soutěže budou velmi jednoduchá – po prokázání se účtenkou stačí soutěžícím vyplnit kartičku (severní pasáž v OC), vhodit ji do osudí a pak už jen čekat, zda se na ně při slosování usměje štěstí. Ve hře je zapůjčení luxusního vozu BMW na týden, domácí bytová sauna Dyntar, dárkové balíčky od společností Nivea, TONI&GUY, Natuzzi, luxusní povlečení Dream Bed, Sisley, Fruitisimo, Mr.Donut.

Návštěvníci si mohou své nákupy zpříjemnit relaxací v chill out zóně, kde jsou pro ně připraveny ochutnávky prosseca, fresh džusů nebo sushi zdarma. Dámy jistě ocení možnost vyzkoušet si líčení, vlasové a pleťové poradenství nebo masáže. Ke zpříjemnění atmosféry zahraje DJ Lucky D.
Vydavatelství Burda, které nákupní event přináší, bude v pátek a v sobotu rozdávat v Meeting Pointu (prostor na fontáně v OC) dárky za tři účtenky z OC Arkády Pankrác. Slevy až do výše 50 procent na celou akci Shopping Fever lze najít v dubnových vydáních časopisů ELLE, Marie Claire a JOY, ale také ve speciální mobilní aplikaci.

Podrobné informace a pravidla naleznete ZDE.

Seznam výher:

STRATOS - luxusní BMW na týden
DYNTAR - domácí sauna Dyntar
Dreambeds – luxusní povlečení My Dream, 2x luxusní péřový polštář
Nivea - dárkové balíčky
Natuzzi - vůně do interieru
Sisley - dárkové balíčky
Sakura´s - vouchery na sushi jídlo
Fruitismo - vouchery na nákup fresh džusů
TONI&GUY - dárkové balíčky
Mr.Donut - vouchery na nákup donutů

TOPlist