Bambule

Bambule

Knihy, hračky a dárky

HRAČKY BAMBULE

Maloobchodní síť prodejen Hračky Bambule zahájila svou činnost v roce 2001. V současné době pod touto značkou funguje přes třicet kamenných prodejen.
Hračky Bambule je největším maloobchodním řetězcem na trhu s hračkami, její obchody jsou k nalezení v každém krajském a velkém městě.
Největší prodejnou a vlajkovou lodí je Hračky Bambule v Centrum Chodov Praha.
Franšíza Bambule Partner je síť hračkáren určených pro zákazníky v menších městech, v současnosti je v provozu téměř 50 prodejen.

ZÁKAZNÍCI MOHOU NAKUPOVAT TAKÉ ONLINE NA E-SHOPU WWW.BAMBULE.CZ

KLUB BAMBULE– VĚRNOSTNÍ KLUB

Klub Bambule otevírá bránu k výhodám všem maminkám, tatínkům, babičkám i dědečkům, zkrátka všem milovníkům krásných a zábavných her a hraček, kteří chtějí udělat radost svým malým ratolestem. V tomto klubu mohou členové vybírat z toho nejširšího portfolia produktů, a to napříč sítí nejlepších hračkářství na trhu.
Výhody Klubu Bambule můžete využívat ve všech kamenných prodejnách Bambule a také na e-shopu : www.bambule.cz
Pro jejich uplatnění je nutné znát pouze své číslo klubové karty.

Více informací o Klubu Bambule na webu: www.kralovstvi-hracek.com

COOL CLUB

COOL Club je jednou z nejoblíbenějších značek dětského oblečení, kterou si zamilují děti i rodiče. Přináší oblečení pro děti všech věkových kategorií od novorozenců až po teenagery.
Každá kolekce je originál, nejen svými barvami, ale i motivem. Součástí kolekcí je oblečení, které nesmí chybět v šatníku žádného dítěte. Ležérní oblečení, které je ideální do školy nebo pro volný čas, elegantní móda, pro různé speciální příležitosti, ale také spoustu doplňků a bot.

Dětské oblečení COOL club je kvalitní, pohodlné a zaručeně trendy.